x
V B O X T U R K E Y
Cemil Topuzlu Cad. Dr. Kazım Lakay Sok. Zeynep Apt. No: 6/12 Fenerbahçe / Kadıköy / İstanbul

Fren ve Lastik Testleri


Fren ve Lastik Testleri

Yüksek hassasiyetleri, esneklikleri ve kurulum kolaylıkları nedeniyle VBOX veri kaydedicileri, dünyadaki hemen hemen her otomotiv ve lastik üreticisi tarafından fren mesafesi ölçümleri yapmak ve fren destek sistemlerinin doğruluğunu doğrulamak için kullanılmaktadır.

VBOX sistemleri, hem tetikleme hem de hızdan hıza yöntemleri kullanarak fren testleri yapmanızı sağlar ve ayrıca pedal kuvvetini ve aktivasyonunu tek bir sensörle ölçmenizi sağlayan bir dizi aksesuar ve sonuçlarınızı gerçek zamanlı olarak sunan renkli dokunmatik ekranlar sunuyoruz.

Lastik bileşiklerindeki ve yapılardaki iyileştirmelerin her yıl küçülmesiyle, üreticilerin değişiklikleri doğru bir şekilde ölçme becerisine ihtiyaçları vardır.

VBOX veri kaydedicilerinin kurulumu kolaydır, kullanımı hızlıdır ve mühendislerin performanstaki en küçük iyileştirmeleri bile planlamasına olanak tanıyan cm düzeyinde konumsal doğrulukla ölçümler sağlayabilir.

Lastik test çözümlerimiz, tüm yıl boyunca hem iç hem de dış mekanlarda kontrollü koşullarda hem yaz hem de kış lastiklerini test etmenizi sağlar.