x
V B O X T U R K E Y
Cemil Topuzlu Cad. Dr. Kazım Lakay Sok. Zeynep Apt. No: 6/12 Fenerbahçe / Kadıköy / İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Kagüm Teknik Danışmanlık olarak 2004 senesinde kurulmuş olan firmamız teknik konularda hem distribütörlükleri hemde teknik hizmetleriyle Otomotiv ve petrol şirketleri ile çalışmaktadır.

Bunların başında test labaratuarlarının kurulumu ,teknik yatırımlara danışmanlık ,yatırım planlama ve firmaların denetim,eğitim ,risk analizi,yol risk analizi gb hizmetlerin sağlanmasıdır.

Otomotiv test ekipmanları ile ilgili Racelogic başta olmak üzere bir kac firmanın Türkiye distributorlugunu üstlenmiş bulunmaktayız. Bunun yanı sıra test merkezlerinde standartların gerektirdiği her türlü düzeneğini projeye göre Türkiye de üretmekteyiz.

Racelogic firması hareket eden araçların verilerini simüle etmek,ölçmek , kaydetmek ,göstermek analiz etmek için elektronik sistemler tasarlayan ve üreten bir firmadır.

En önemli ürünümüz olan VBox, hız, konum, mesafe ve ivme ölçümünde endüstriyel bir standart haline gelmiştir.

VBox motorsport araç içi kamera sistemleri ve performans metre motor sporlarında giderek daha popüler olmaktadır.

LabSat GPS Simülatörü size kayıt yapma ve gerçek GNSS RF verilerine ulaşmanın yanı sıra kullanıcı tarafından senaryo oluşturma yeteneği verir.

Racelogic, 1992 senesinden beri ,GPS veri kaydediciler, görüntü bindirme sistemleri, GNSS Simülatörleri CAN arayüzleri , Çekiş Kontrolü tasarlamaktadır.